Kto sme

Kto sme

Sme agentúra, na ktorú
sa môžete spoľahnúť

Máme šťastie na plno skvelých klientov, pre ktorých môžeme robiť stále viac vydarených kampaní. A práve preto náš tím obohatili ďalší šikovní ľudia.

Iva Hornická Pacoňová

copywriter & co-founder
Členka ADC*E

V roku 2020 najoceňovanejší kreatívec na Slovensku
V minulosti som pôsobila na líderských pozíciách ako Creative Director. Pracovala som na integrovaných kampaniach pre klientov Lidl, Orange či Slovenská sporiteľňa. Moje práce sa pravidelne objavujú na kreatívnych festivaloch.

Podarilo sa mi vyhrať niekoľko Zlatých Klincov, Zlatých Peciek, EFFIE, ocenení Digital Pie či Prokop. Som autorkou kampane Hrášková polievka, ktorá v roku 2020 získala tri Zlaté Klince, zlatú EFFIE, bronz na súťaži Eurobest a Golden Drum a tiež 3 shortlisty na New York Festivals a shortlist na Euro EFFIE.

Ako porotkyňa sa zúčastňujem domácich aj globálnych reklamných festivalov. Vo voľnom čase jazdím na koni.

Michal Hornický

art director & co-founder
Člen ADC*E

TOP 10 Art Director na Slovensku
Počas mojej kariéry som navrhoval kampane pre globálne aj lokálne značky ako Coca-Cola, Heineken či Tatra banka. Pomáhal som aj rôznym neziskovým projektom.

Môj print pre Heineken, venovaný prvému veľkému úspechu Petra Sagana na Tour de France, bol publikovaný na viac ako 20 reklamných weboch po celom svete. Dvakrát som zvíťazil v národnom kole Cannes Young Lions.

Po práci si rád zabehám, zahrám golf či floorball. Rok 2018 som mal rozbehaný, absolvoval som cestu okolo sveta.
Veronika Hiolásková

Veronika Holásková

art director
Každý deň cestujem do práce na svojej kolobežke. Tvorím so slúchadlami na ušiach, ponorená do obľúbenej hudby. Tá ma spolu s rannou šálkou kávy vždy správne naladí. A ak mi tá nálada náhodou nevydrží, dám si ešte jednu spolu s debatkou v kruhu priateľov, čo dokážu o dizajne a fotografií preklábosiť celé hodiny.

V roku 2022 som zvíťazila v národnom kole súťaže Cannes Young Lions v kategórii dizajn.

Riadim sa heslom: „výsledok je dokonalý vtedy, ak už niet čo ubrať“. Zo sveta dizajnu mám najradšej ten, ktorý sa dá ohmatať. Či už sú to plagáty, obaly produktov alebo kníh, prípadne prvky vizuálnej identity značiek.

Zuzana Jendrisková

copywriter
Skúsenosti som zbierala písaním blogov, tvorením obsahu na socials a podarilo sa mi ponoriť sa aj do sveta obsahového SEO. Vo svojom portfóliu mám značky ako SPP, Hyundai, Dôvera, Bejby Blue alebo FMK UCM.

Okrem vymýšľania milujem tanec - reggaeton, dobré jedlo, spontánne nápady a cestovanie. Moju slovenskú náturu dopĺňa talianska kultúra a španielsky vajb. Nie je dňa, aby v ňom nebolo aspoň pár minút latina. Pre správne fungovanie potrebujem čokoládovú kávu, pravidelný prísun jedla, ergonomickú myšku a superských ľudí okolo seba.

Dominik Herceg

digital designer
Nezľaknem sa žiadnych zadaní. Najradšej mám však tie digitálne. Nakreslím web, mobilnú aplikáciu alebo aj hru. Vo voľnom čase ich rád hrám vo virtuálnej realite. V roku 2021 som zvíťazil v národnom kole súťaže Young Lions v kategórii Film.

Po práci sa ako ryba vo vode cítim na paddle boarde na jazere alebo na pivku s kamošmi.

Peter Bujalko

web developer
Žijem vo Vrábloch a preto spolupracujem s tímom väčšinou nadiaľku. Mojím druhým domovom je však Wordpress. S vývojom web stránok mám 15 ročné skúsenosti. Záleží mi na ich dokonalom zobrazení a rýchlom načítaní na všetkých zariadeniach. Nemám rád vetu "Nedá sa...", pretože vždy sa dá zadanie vyriešiť, ak sa chce. A mne sa chce vždy.

Asi ste pochopili, že som trošku workoholik a perfekcionista. Ale len trošku, pretože si nájdem čas aj na šport a záhradu, na ktorej staviam víkendový domček. Tak, dosť už o mne. Idem, riešim...

Stále hľadáme šikovné talenty