Kto sme

Kto sme

Nie sme len dvojica, sme tím

Máme šťastie na plno skvelých klientov, pre ktorých môžeme robiť stále viac vydarených kampaní. A práve preto náš tím obohatili ďalší šikovní ľudia.

Iva Hornická Pacoňová

copywriter & co-founder
V minulosti som pôsobila na líderských pozíciách ako Creative Director. Pracovala som na integrovaných kampaniach pre klientov Lidl, Orange či Slovenská sporiteľňa. Moje práce sa pravidelne objavujú na kreatívnych festivaloch.

Podarilo sa mi vyhrať niekoľko Zlatých Klincov, Zlatých Peciek, EFFIE, ocenení Digital Pie či Prokop. Som autorkou kampane Hrášková polievka, ktorá v roku 2020 získala 3 zlaté klince, zlatú EFFIE a bronz na súťaži Eurobest.

Vo voľnom čase jazdím na koni.

Michal Hornický

art director & co-founder
Počas mojej kariéry som navrhoval kampane pre globálne aj lokálne značky ako Coca-Cola, Heineken či Tatra banka. Pomáhal som aj rôznym neziskovým projektom.

Môj print pre Heineken, venovaný prvému veľkému úspechu Petra Sagana na Tour de France, bol publikovaný na viac ako 20 reklamných weboch po celom svete.

Po práci si rád zabehám, zbehnem na pivo alebo si utekám niečo dobré uvariť. Rok 2018 som mal rozbehaný, absolvoval som cestu okolo sveta.

Dominik Herceg

digital designer
Nezľaknem sa žiadnych zadaní. Najradšej mám však tie digitálne. Nakreslím web, mobilnú aplikáciu alebo aj hru. Vo voľnom čase ich rád hrám vo virtuálnej realite. V roku 2021 som zvíťazil v národnom kole súťaže Young Lions v kategórii Film.

Po práci sa ako ryba vo vode cítim na paddle boarde na jazere alebo na pivku s kamošmi.
Veronika Hiolásková

Veronika Holásková

art director
Každý deň cestujem do práce na svojej kolobežke. Tvorím so slúchadlami na ušiach, ponorená do obľúbenej hudby. Tá ma spolu s rannou šálkou kávy vždy správne naladí. A ak mi tá nálada náhodou nevydrží, dám si ešte jednu spolu s debatkou v kruhu priateľov, čo dokážu o dizajne a fotografií preklábosiť celé hodiny.

V roku 2022 sme s Karin Hykšovou zvíťazili v národnom kole súťaže Cannes Young Lions v kategórii dizajn.

Riadim sa heslom: „výsledok je dokonalý vtedy, ak už niet čo ubrať“. Zo sveta dizajnu mám najradšej ten, ktorý sa dá ohmatať. Či už sú to plagáty, obaly produktov alebo kníh, prípadne prvky vizuálnej identity značiek.

Tvoje Meno

copywriter
Tu môže byť tvoj profil. Hľadáme copywritera alebo copywriterku!

Stále hľadáme šikovné talenty