Ako robíme

Web stránky

Web stránky

Pekná a funkčná web stránka dokáže nielen podporiť imidž vašej spoločnosti, ale najmä zobchodovať vašich zákazníkov. S našou pomocou sa z nej stane plnohodnotný konverzný nástroj pre vaše podnikanie.

Weby navrhneme, nakreslíme, otextujeme aj naprogramujeme

Tvorba web stránky je komplexný proces pozostávajúci z viacerých fáz. Jej dizajn by mal byť v súlade s vizuálnou identitou vašej značky a obsah spracovaný spôsobom, ktorý rešpektuje povahu vášho podnikania. Aj preto sa v úvode projektu vždy snažíme detailne oboznámiť s vašou spoločnosťou, jej poslaním, víziou, stratégiou ako aj službami a produktami, ktoré ponúka. Taktiež navnímame vašu vizuálnu identitu a možnosti, ako s ňou pracovať.

Bez týchto základných informácií a podkladov sa tvorba žiadneho dobrého webu nezaobíde.

Iba tak dokážeme všetky dôležité informácie spracovať do podoby atraktívnej, prehľadnej a hlavne zrozumiteľnej web stránky, ktorá bude rovnako unikátna ako váš brand.

 

Prečo sú klienti s našimi webmi spokojní?

Web stránky vytvárame s použitím systému WordPress, ktorý je intuitívny a jednoduchý na ovládanie. V prípade záujmu tak budete môcť vašu web stránku pohodlne aktualizovať a rozširovať aj bez nášho zásahu.

Pri tvorbe web stránok nepoužívame žiadne zakúpené témy. Všetky web stránky sú nadizajnované a naprogramované od začiatku u nás. Vieme, ako fungujú a v prípade, ak ich budete chcieť rozšíriť o novú funkcionalitu, nebude to pre nás problém. Výhoda tohto postupu je aj tá, že naše web stránky neobsahujú žiadny nadbytočný kód a plug-iny, vďaka čomu sú odolnejšie voči prípadným útokom.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam s tvorbou webov sme sa stretli s rôznymi zadaniami a požiadavkami. Preto nás nič nezaskočí a môžete sa spoľahnúť, že váš web bude pripravený v dohodnutom termíne.

Potrebujete nový web?
Ozvite sa nám a nájdeme riešenie.

Redizajnovali sme realitný portál

Zoznam Realít, portál s ponukou nehnuteľností, potreboval výrazne vizuálne omladiť. Pôvodne neresponzívny, zastaraný web, tak dostal úplne novú dizajnovú aj funkčnú podobu. Zjednodušili sme celú cestu užívateľa od vyhľadávania až po pridávanie inzerátov a vytvorili súčasný, moderný web.

Web pre cukráreň Chutnička sme si skutočne vychutnali

Poznáte Chutné kytice? Sú to kytice, ktoré sa dajú zjesť, pretože sú z ovocia. A teraz navyše majú vlastnú cukráreň Chutnička, kde si okrem nich môžete dopriať aj iné ovocné dobroty. Preto sme web cukrárne nadizajnovali tak, aby ste na zdravé dezerty ihneď dostali chuť. Úplnou čerešničkou sa stal hravý ovocný wording.

Vytvorili sme stránku advokátskej kancelárii HKV

Špičkové právne služby, ktoré advokátska kancelária HKV Law Firm poskytne klientom, nie sú len vizitkou partnerov, ktorých mená zvyčajne nesie v názve. Sú zásluhou celého tímu. A keďže práve tímovosť je to, čo ich odlišuje od ostatných, povýšili sme ju na dôležitý prvok celého webu.

Stránka o inováciách v zdravotníctve pochádza tiež z našej dielne

Spoločnosť Penta Investments prináša do slovenského zdravotníctva množstvo užitočných inovácií. Aby mali pacienti prehľad o modernej zdravotnej starostlivosti, ktorú môžu v prípade potreby využiť, pripravili sme moderný informačný portál. Vďaka jednoduchému admin rozhraniu prebieha napĺňanie stránky obsahom a aktualizácia informácii pohodlne na strane klienta. Pozrite si web zlepsujemezdravotnictvo.sk